turret bug

Comment below rating threshold, click here to show it.

Ciawaro

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

08-05-2012

Witam otóż chce zgłosić ,buga którego zauważyłem już w kilku grach. Problem polega na tym iż hp turretów nie wyświetla się i nie można ich w żaden sposób uderzyć jedynie miniony mogą to zorbić. Bug ten nie występuje we wszystkich grach zauważyłem go ze 3 razy. Miałem taką sytuacje przedchwilą na grze rankingowej i troche mi to utrudniało życie dlatego postanowiłem napisac licze że sprawdzicie co jest grane ;>

EoakaMateo

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

08-05-2012

dokładnie mimo iż pierwszy turret jest zniszczony to gdy próbujemy atakować drugi jest ten czerwony mieczyk przekreślony.

x Cinas x

Junior Member

08-05-2012

Mam dokładnie to samo, nie zawsze, nie w każdej grze ale bardzo często...
Mimo, że pierwszy turret zniszczony nie mogę atakować następnego (inni zawodnicy z mojej drużyny mogą)

s1ar

Junior Member

08-05-2012

wystarczy kliknac prawym przed turetem i samo zacznie bic. jesli nie widzisz poziomu hp sprawdz na mini mapie ;]]

darkwarrior77

Senior Member

12-05-2012

ten bug tworzy się gdy masz dc i wracasz do gry albo podczas gry chwilowo neta ci rozłączy nawet nie wywalając z gry. Jest to troche uciążliwe że nie widać hp turreta ale można spokojnie go atakować wystarczy shift i prawy klik w pobliżu wieży i nasz champion już się za nią bierze ;]

b4ndyt

Member

12-05-2012

Quote:
Originally Posted by darkwarrior77 View Post
ten bug tworzy się gdy masz dc i wracasz do gry albo podczas gry chwilowo neta ci rozłączy nawet nie wywalając z gry. Jest to troche uciążliwe że nie widać hp turreta ale można spokojnie go atakować wystarczy shift i prawy klik w pobliżu wieży i nasz champion już się za nią bierze ;]
Jest tak ja napisałeś, z tym, że hp turretów widać w lewym górnym rogu(po kliknięciu na niego z przekreślonym mieczem).

CoolStoryBroPL

Junior Member

13-05-2012

Taki sam błąd zauważyłem przy próbie zniszczenia odrodzonego (po uprzednim zniszczeniu) inhibitora przeciwników. Również miałem przekreślony miecz ale po kliknięciu PPM na inhibitorze postać podeszła i zaczęła go bić. W pierwszej chwili myślałem, że inhibitor dalej jest rozwalony bo nie miał hp.