Takzwany Legendary Kill

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

TheFunnySunny

Member

23-04-2012

Witam. Tak jak w temacie chcę się dowiedzieć czy istnieje Legendary Kill. A jeśli tak to czy chdzi w nim o to aby wbić ponad 6 kill?

lukix90

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

23-04-2012

yea 6 killi w meczu 5na5 TO SIĘ NAZYWA PRO nie ma takiego czegoś jak legendarny kill jest penta kill za 5killi pod rząd i tripple za 3 kille pod rząd (przynajmniej tak mi się zdaje gramw tą grę około 3lata i słyszałem tylko o penta i tripple)
@EDIT zwracam honor dzisiaj na rankedzie to ujrzałem byliśmy przy nexusie wroga kolega wbił pente sejuani od wroga użyła wskrzeszenia zabił ją tez i był legendary kill O.o nie wiedziałem że coś takiego jest

Jaro1279

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

Tasmorden

Junior Member

23-04-2012

oczywiscie, ze jest. 6 killi z rzedu daje Legendary kill.

SirRFl

Senior Wrenchmen

23-04-2012

Hmm, ciekawe, ciekawe. Wchodząc tutaj miałem zamiar napisać, że po "pencie" lub "ace'u" może ewentualnie wyskoczyć zwykłe "legendary", ale potem zobaczyłem ten filmik z heimerem. Szczerze mówiąc stawiam to pod znakiem zapytania, bo po rozegranych grubo 3000 gier NIGDY czegoś takiego nie spotkałem mimo, że kilka a może nawet i kilkanaście razy taka sytuacja się zdarzyła. Co więcej, jest parę filmików przedstawiających bugi np. z Yorick'iem gdzie ginie on co pół sekundy i przeciwnik nawet miał 3 penta kille pod rząd, a "legendary kill'a" nie. Możliwe, że to było kiedyś i zostało wycofane. FIlmik z Yorickiem: http://www.youtube.com/watch?v=4pW32ECAZZY

Tasmorden

Junior Member

23-04-2012

Powiem tak. "Spotlight" z Lee Sinem na prima a prilis byl moim "motywatorem". Tam wlasnie Lee po zdobyciu Penty zdobywa Legendary kill. (moze pamietacie, jeden z graczy przeszedl na strone wroga ^^) bylo wyraznie slychac Legendary kill. To nie by raczej fake ;>

Tasmorden

Junior Member

23-04-2012

a dodatkowo na ekranie pojawil sie napis :) mam aktualnie 3200 meczy tez nigdy nie widzialem tego multikilla, ale powietrze tez jest niewidoczne, a istnieje

Aversun

Junior Member

27-08-2013

chodzi o to ,ze jak ktos zrobi pente to typek uzywa wskrzeszenia i ubija też go to jest legendary kill ;)

lipharDYT

Senior Member

27-08-2013

Oh, serio?
Wykopałeś temat sprzed 1,5 roku. Gratulacje -,-

Avekor

Senior Member

27-08-2013

Hahaahah. Wykopalisko roku.

12